Δ4α   Κολυδάς Νικόλας του Θοδωρή (113) και Ζαννάκη Δήμητρα του Λεωνίδα (165)

         τέκνα Θοδωρής και Κατίνα.

         Κολυδάς Θοδωρής του Νικόλα (1131) και Καλογρίδου Χρυσούλα.

 

Δ4β   Μπάλσης Βασίλης του Βαγγέλη (11242) και Πολέμη Ολυμπία του Γιάννη (1141112)

         τέκνο Μίνα.

         Αθανασίου Μιχάλης και Μπάλση Μίνα του Βασίλη (112421).

 

Δ4γ   Πέτσας Βασίλης του Πέτρου (1282) και Μανδαράκα Αντριάνα του Ιωάννη

         τέκνο Αργυρώ.

         Ελευθερίου Παντελής του Γιώργη (151) και Πέτσα Αργυρώ του Βασίλη (12821).

 

Δ4δ   Δαγιάσης Μαθιός του Αντώνη (1121) και Πέτσα Διαμάντη του Πέτρου (1286)

         τέκνα Αντώνης, Πέτρος και Ειρήνη.

 

Δ4ε   Πέτσας Πέτρος του Βασίλη (128) και Μπουλμέτη Ειρήνη του Γιάννη (132)

         τέκνα Μαρίκα, Βασίλης, Λεωνίδας, Γιάννης, Νικολός, Διαμάντη, Ελένη και Αντωνία.

         Βλάμης Γιώργης του Δημήτρη και Πέτσα Μαρίκα του Πέτρου (1281)

         τέκνο Πέτρος.

 

Δ4ζ   Πετράκης Στέλιος του Γιάννη και Πέτσα Αντωνία του Πέτρου (1287)

         τέκνο Ερηνούλα.

         Θεοδωράκης Αχιλλέας του Νίκου (1162) και Πετράκη Ερηνούλα του Στέλιου (12871).

 

Δ4η   Πέτσας Νικολός του Δημοσθένη (1233) και Λογοθέτη Ανεζιώ του Μιχάλη (12245)

         τέκνο Ερηνούλα.

         Παπαρούπας Θόδωρος και Πέτσα Ερηνούλα του Νικολού (12331).

 

Δ4θ   Σαρρής Μιχάλης του Αντώνη (13428) και Γλυνού Μαρίκα του Λ.

 

Δ4ι    Πέτσας Γιάννης του Βασίλη (12Α) και Πολέμη Ερηνούλα του Νικολού (1131213)

         τέκνα Ευαγγελία και Πετρωνία.

         Εφροσύνης Γιώργης του Βαγγέλη και Πέτσα Πετρωνία του Γιάννη (12Α2)

         τέκνο Βαγγέλης.

 

Δ4κ   Θεοδωράκης Νίκος του Αχιλλέα (116) και Κυρτάτα Ευτυχία του Νικολάου (121432)

         τέκνα Γιάννης, Αχιλλέας και Διαμαντής.

 

Δ4λ   Χαζάπης Αντρίκος του Νικολού (11321) και Μπέη Πηνελόπη του Νικολού (11235)

         τέκνο Νικολός.

 

Τα σπίτια των Στενιών

 

Περιοχή Δ, τμήμα 4.

 

Το Διαραχάκι - Ανατολική πλευρά.

 

Για να δείτε την επόμενη περιοχή πατήστε εδώ.

Για επιστροφή στον κατάλογο των περιοχών πατήστε εδώ.